Španija

Barcelona brez Koemana zmagala

Za Katalonce so proti Levanteju zadeli Depay, De Jong in Fati.
Fotografija: Prvi strelec za Barcelono je bil z 11 metrov Memphis Depay. FOTO: Lluis Gene/AFP

Nogometaši Barcelone so v 7. krogu španske lige prišli do tretje zmage. Na domačem igrišču so s 3:0 premagali Levante in prekinili niz dveh tekem brez zmage.

Za ekipo Nizozemca Ronalda Koemana, ki zaradi kazni tokrat ni vodil tekme, sta v prvem polčasu zadela njegova rojaka Memphis Depay, v šesti minuti minuti je izkoristil najstrožjo kazen, in Luuk De Jong, ki je vodstvo povišal v 14. minuti. Zmago je v sodniškem dodatku tekme le še potrdil Ansu Fati.

Barcelona, ki je v prvenstvu še neporažena, se je z zmago prebila na peto mesto, ima 12 točk, pet manj od vodilnega Real Madrida, ki pa ima tudi tekmo več.