Dončiću v zadnji četrtini sploh ni bilo treba igrati

Uspešen je bil tudi Miami Heat Gorana Dragića.
Fotografija: Luka je ponovno blestel. FOTO: Usa Today Sports
Luka je ponovno blestel. FOTO: Usa Today Sports

Slovenski zvezdnik Luka Dončić je v severnoameriški košarkarski ligi NBA dosegel 31 točk, 15 podaj in 12 skokov v 30 minutah ter je s trojnim dvojčkom vodil moštvo Dallas Mavericks do zmage v gosteh nad ekipo Golden State Warriors s 141 : 121, pri tem pa mu v zadnji četrtini niti ni bilo treba igrati.

Luka Dončić bo nosil copate legendarnega Jordana

Dragić s svojo potezo dvignil dvorano na noge (VIDEO)

Ekipa Gorana Dragića Miami Heat je po podaljšku premagala Philadelphio 76ers s 117 : 116 in ostaja najučinkovitejša ekipa lige na domačem parketu. Dragić je bil z 19 točkami v 35 minutah drugi strelec zmagovalcev, prispeval pa je še sedem podaj in dva skoka.

Ekipa Denver Nuggets je doma premagala Memphis Grizzlies s 119 : 110, Vlatko Čančar, tretji slovenski košarkar v NBA, pa je obsedel na klopi Denverja in znova ni dobil priložnosti za igro.