Italija

Iličiću 67 minut, Juventusu nič točk v Veroni

Atalanta in Lazio sta se na prvi tekmi 11. kroga serie A razšla z 2:2. Jutri derbi med Romo in Milanom.
Fotografija: Atalanta je ob koncu iztržila točko proti Laziu. FOTO: Miguel Medina/AFP
Atalanta je ob koncu iztržila točko proti Laziu. FOTO: Miguel Medina/AFP

Razburljivi uvod v 11. kolo italijanske serie A se je končal z delitvijo točk med Atalanto in Laziem. Bilo je 2:2, gostiteljem iz Bergama je točko prinesel branilec Marten de Roon v 94. minuti. Josip Iličić je začel tekmo za Atalanto in igral do 67. minute.

Za Rimljane sta zadela Pedro Rodriguez (18.) in Ciro Immobile (74.), za Atalanto je na 1:1 izenačil Duvan Zapata (45.).

Danes bo v Veroni gostoval Juventus, jutri bo derbi med Romo in Milanom.

V Veroni je Juventus izgubil še četrtič v sezoni. Potopil ga je Giovanni Simeone, sin trenerja madridskega Atletica Diega Simeoneja. Zabil je oba gola (11., 14.) za zmago z 2:1. Za Juventus je bil strelec Weston McKennie (80.)