Tako hude poškodbe je utrpel De Bruyne (VIDEO)

Zlomil si je nosno kost, poškodovano pa ima tudi očesno votlino.
Fotografija: Kevin de Bruyne. FOTO: Jose Coelho Pool Via Reuters
Kevin de Bruyne. FOTO: Jose Coelho Pool Via Reuters

Belgijski nogometni reprezentant Kevin De Bruyne je na sobotni finalni tekmi lige prvakov v Portu med Manchester Cityjem in Chelseajem po trku z Nemcem Antoniem Rüdigerjem v 60. minuti zapustil igrišče. »Pravkar sem se vrnil iz bolnišnice. Utrpel sem zlom nosne kosti in očesne votline na levi strani obraza. Počutim se dobro, sobotni poraz pa še vedno boli,« je na twitterju zapisal De Bruyne.

Tekma se je končala z zmago Chelseja z 1 : 0, edini gol na tekmi pa je v 42. minute dosegel Kai Havertz.

Za De Bruyna se je zdaj začela bitko s časom za nastop na evropskem prvenstvu. Belgija se bo namreč že čez 11 dni na uvodni tekmi v Sankt Peterburgu pomerila z Rusijo, v njeni skupini pa sta še Danska in Finska.