NBA

Dončić na kolena spravil najboljšo ekipo lige NBA, tudi Dragić ključni mož (VIDEO)

Luka je zbral 27 točk, 10 podaj in 9 skokov.
Fotografija: FOTO: Reuters

Dallas je na gostovanju pri vodilni ekipi lige NBA Los Angeles Lakers zmagal s 114:100, Luka Dončić pa je zbral 27 točk, 10 podaj in 9 skokov.

Dallas, ki je zabeležil 13. zmago v sezoni, je prekinil niz 10 zmag Lakersov, ki so v prvih 19 nastopih izgubil le dvakrat. LeBron James je dosegel 25 točk. Odličen večer je imel tudi Goran Dragić. Dosegel je tri točke manj kot Dončić, Miami Heat pa je dosegel 14. zmago.

Dragić je bil prvi strelec moštva in ključni igralec, saj je koš dosegel tudi v zadnji minuti in pol, v kateri je Miami nadoknadil zaostanek sedmih točk in zmagal s 109 : 106. Iz igre je metal 9 : 18 (3 : 6 za tri točke). Miami je trenutno tretji na vzhodu in peti v NBA.