Dosodil ni kar dveh penalov za italijanski klub.
Fotografija: FOTO: Twitter

RIM – Nogometaši Liverpoola so drugi finalisti nogometne lige prvakov. Na povratni polfinalni tekmi so v Rimu izgubili proti Romi z 2 : 4, na prvi tekmi pa so slavili s 5 : 2

Navijači Rome so slovo svojih nogometašev pospremili z aplavzom, ne nazadnje so štirikrat zadeli, sodnik Damir Skomina pa bi jim moral dosoditi še dve enajstmetrovki, a so Italijani ostali brez njiju in finala.

Na začetku drugega polčasa je v kazenskem prostoru padel Edin Džeko, a je sodnik pustil igro. V 62. minuti bi morala Roma dobiti enajstmetrovko po igranju z roko gostujočega nogometaša (tako rekoč je preprečil zadetek), a slovenski sodniki na čelu s Skomino tega niso opazili.

Kakor koli že, Angleži se bodo 26. maja v finalu lige prvakov pomerili proti madridskemu Realu, ki je izločil Bayern s skupnim izidom 4 : 3.