Korenov zadetek usoden za Fergusona

Objavljeno 15. januar 2012 10.02 | Posodobljeno 15. januar 2012 10.02 | Piše: D. P.

Domačini so prekinili niz treh zaporednih ligaških porazov.

Robert Koren

HULL – Nekdanji kapetan slovenske nogometne reprezentance Robert Koren je v soboto zabil zmagoviti zadetek Hull Cityja na tekmi proti Peterboroughu, ki ga vodi Darren Ferguson, sin trenerske legende Alexa Fergusona.

Zabil v 27. minuti

Tekma se je končala z minimalno zmago (1 : 0), s temi tremi točkami pa so domačini prekinili niz treh zaporednih porazov (vseh prav tako z 1 : 0). Koren se je med strelce vpisal v 27. minuti, v 63. minuti pa je bil zamenjan.