Beno Udrih v 16 minutah dosegel osem točk

Objavljeno 28. december 2011 09.45 | Posodobljeno 28. december 2011 09.45 | Piše: T. L./STA

Udrihova ekipa Milwaukee Bucks je premagala Minnesoto Timberwolves z 98 : 95.

Beno Udrih je igral kar 51 minut.

NEW YORK – V severnoameriški košarkarski ligi NBA so ponoči odigrali pet tekem. Na parket je stopil tudi Šempetrčan Beno Udrih, ki je v 16 minutah pod obročema dosegel osem točk za Milwaukee Bucks, vpisal pa je še skok in podajo. Njegova ekipa je sicer doma premagala Minnesoto Timberwolves z 98 : 95.

Kevin Love je v majici Minnesote vpisal 31 točk in 20 skokov, a zgrešil met za tri točke za izenačenje dve sekundi pred koncem tekme. Najboljši strelec Milwaukeeja je bil Brandon Jennings s 24 točkami.

Miami je na domačem parketu ugnal Boston s 115 : 107. Najboljši strelec Bostona je bil Ray Allen z 28 točkami, v majici Miamija so kar trije košarkarji dosegli vsaj 20 točk, LeBron James 26, Dwayne Wade 24 in novinec Norris Cole 20 točk, od tega 14 v zadnji četrtini. Chris Bosh je prispeval 18 točk.

New Jersey Nets je klonil proti Atlanti Hawks s 70 : 106, moštvo Portland Trail Blazers je ugnalo Sacramento Kings s 101 : 79, košarkarji Lakersi pa so bili boljši od ekipe Utah Jazz (96 : 71). Jezerniki so po dveh porazih torej vendarle vpisali prvo zmago v novi sezoni.