EBEL LIGA

Zmaji teden začeli brez točk

Objavljeno 29. oktober 2013 22.06 | Posodobljeno 29. oktober 2013 22.06 | Piše: S. J.

Hokejisti Olimpije so z 2 : 4 izgubili na gostovanju v Znojmu.

ZNOJMO – Hokejisti Olimpije so v 18. kolu lige EBEL gostovali na Moravskem, a so ostali brez točk. Proti Orlom iz Znojma so izgubili z 2 : 4. Na Češkem so zabeležili že 16. poraz na 18 tekmah sezone. Spet je zatajila igra z igralcem več, ob tem pa je bila prisotna tudi nezbranost, poroča STA. Ljubljančani so namreč povedli v zadnjih sekundah prve tretjine, nato pa iz slačilnice prišli malce zaspani in spet prejeli zadetek v uvodu druge tretjine. Prav v tej so Čehi tudi naredili odločilno razliko.

Olimpijo ta teden čakajo še tri tekme, v četrtek v Celovcu, v petek v Gradcu, v nedeljo pa bodo doma igrali na povratni tekmi proti Znojmu.