LIGA EBEL

Osem golov v mreži Telemacha Olimpije

Objavljeno 05. januar 2014 22.29 | Posodobljeno 05. januar 2014 22.30 | Piše: STA, S. U.

Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi lige EBEL v Dornbirnu izgubili z 1 : 8 (1 : 3, 0 : 3, 0 : 2).

DORNBIRN – Hokejisti Telemacha Olimpije so v tekmi lige EBEL v Dornbirnu izgubili z 1 : 8 (1 : 3, 0 : 3, 0 : 2). Po porazu z isto ekipo pred dvema dnevoma, ko so bili še v drugi tretjini povsem blizu zmagi, a so v nekaj minutah zadnjega dela dovolili tekmecem, da so si ustvarili naskok za zmago, so danes Ljubljančani gostovali pri Dornbirnu. Razplet na zahodu Avstrije pa je bil še slabši kot v Tivoliju, saj so domači hokejisti zmagali visoko z 8 : 1.

Mini turneja v zahodni Avstriji

Mini turnejo v zahodni Avstriji bodo zeleno-beli nadaljevali v ponedeljek s tekmo v Innsbrucku, konec tedna pa jih čakata zadnji domači tekmi rednega dela tekmovanja, ki pa bosta pravzaprav tudi gostujoči, saj bodo v ljubljanskem klubu ob obletnici olimpijskih iger v Sarajevu pripravili festival hokeja v tem mestu in bodo v prestolnici BiH gostili Beljačane (v petek) in Celovčane (v nedeljo).