LIGA NHL

Nov poraz Kopitarja in soigralcev

Objavljeno 10. april 2013 10.32 | Posodobljeno 10. april 2013 10.32 | Piše: D. P., STA

Ray Whitney in Vernon Fiddler sta za Dallas v zadnji tretjini prispevala po dva gola.

Devilsom ni pomagal niti legendarni vratar Martin Brodeur.

DALLAS – Moštvo severnoameriške hokejske lige NHL Dallas Stars je v noči na sredo doma premagalo Los Angeles Kings s 5 : 1. Edini gol za te je že v drugi minuti dosegel Drew Doughty, Anže Kopitar pa je prispeval podajo.

Ray Whitney in Vernon Fiddler sta za Dallas v zadnji tretjini prispevala po dva gola, Anže pa si bo to tekmo skušal najbrž čim prej izbrisati iz spomina, kajti ne spomnimo se, kdaj je nazadnje (če sploh) imel igralski indeks –4, kar pomeni, da je bil na ledu ob vseh petih prejetih golih Losangelešanov (–5 ni bilo, ker je sodeloval pri golu za svoje).