NHL

Nov poraz Kopitarja

Objavljeno 14. november 2014 08.26 | Posodobljeno 14. november 2014 08.26 | Piše: D. P., STA

Za Dallas sta zadela Ryan Garbutt v prvi in Jason Spezza v drugi tretjini.

LJUBLJANA – Prvaki severnoameriške hokejske lige NHL, Los Angeles Kings, so v dveh dneh izgubili še drugo tekmo. V domači dvorani je ekipa iz Kalifornije z Anžetom Kopitarjem izgubila z moštvom Dallas Stars z 0 : 2. Za Dallas sta zadela Ryan Garbutt v prvi in Jason Spezza v drugi tretjini.

Danes bo Los Angeles prost, v soboto pa ga čaka nov kalifornijski derbi z vodilno ekipo zahoda Anaheimom, s katerim so v sredo izgubili po izvajanju kazenskih strelov, a tokrat v Los Angelesu.

Med zvezdniki večera velja izpostaviti Švicarja Nina Niederreiterja, ki je na tekmi med Minnesoto Wild in ekipo Buffalo Sabres, ki jo je moštvo iz Minneapolisa dobilo s 6 : 3, dosegel tri gole. Minnesota je po njegovi zaslugi prekinila niz štirih zaporednih porazov.