Nov poraz Kopitarja

Objavljeno 07. november 2014 08.54 | Posodobljeno 07. november 2014 08.54 | Piše: STA, D. P.

V kazenskih strelih je bila sreča na strani ekipe iz New Yorka.

Anže Kopitar vodi plošček proti svojemu drugemu naslovu v ligi NHL.

LOS ANGELES – Hokejisti Los Angelesa so doživeli nov poraz v ligi NHL. V domači dvorani so jih z 2 : 1 po izvajanju kazenskih strelov ugnali hokejisti moštva New York Islanders. Tekme je bilo konec že po dveh serijah kazenskih strelov, saj sta za domače zgrešila Anže Kopitar in Jeff Carter, na nasprotni strani pa sta zadela Kyle Okposo in Frans Nielsen.

Pred tem je Los Angeles v rednem delu povedel že v četrti minuti po golu Dwighta Kinga, gostje pa so izenačili 13 minut pozneje, ko je zadel Brock Nielsen

Skupaj je bilo na sporedu kar 10 tekem. Preostali izidi: Philadelphia Flyers – Florida Panthers 4 : 1, Boston Bruins – Edmonton Oilers 5 : 2, Ottawa Senators – Minnesota Wild 3 : 0, Tampa Bay Lightning – Calgary Flames 5 : 2, Winnipeg Jets – Pittsburgh Penguins 3 : 4 (kazenski streli), St. Louis Blues – New Jersey Devils 4 : 3, Dallas Stars – Nashville Predators 2 : 3, Colorado Avalanche – Toronto Maple Leafs 4 : 3 (kazenski streli), San Jose Sharks – Vancouver Canucks 2 : 3.