NHL

Nov poraz Kopitarja

Objavljeno 30. oktober 2013 09.03 | Posodobljeno 30. oktober 2013 09.03 | Piše: D. P., STA

Kralji so se s Phoenixom pomerili pred petimi dnevi v Los Angelesu in tedaj doma zmagali s 7 : 4.

Anže Kopitar se ni vpisal med strelce.

PHOENIX – Ekipa Phoenix Coyotes je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma premagala moštvo Los Angeles Kings s 3 : 1. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je v dresu poraženih gostov v devetnajstih minutah in pol ostal brez točke, sprožil pa je štiri strele.

Kralji so se s Phoenixom pomerili pred petimi dnevi v Los Angelesu in tedaj doma zmagali s 7 : 4, Kopitar je dosegel gol in dve podaji. Mike Smith, ki je na prvi tekmi tekmecev v pacifiški skupini dobil kar štiri gole že v prvi tretjini, je na povratnem dvoboju zbral 41 obramb. Na drugi strani je vratar gostov Ben Scrivens zaustavil 30 strelov.