NHL

Kralji s porazom sklenili priprave

Objavljeno 29. september 2013 11.45 | Posodobljeno 29. september 2013 11.45 | Piše: STA, D. P.

Los Angeles bo prvo tekmo rednega dela igral v noči na petek, ko bo gostoval pri Minnesoti.

Anže Kopitar v akciji.

LAS VEGAS – V torek, 1. oktobra, se začne letošnja sezona severnoameriške poklicne hokejske lige NHL, moštva pa te dni igrajo še zadnje pripravljalne tekme. V noči na nedeljo so bili aktivni tudi Los Angeles Kingsi Slovenca Anžeta Kopitarja, a so morali proti ekipi Colorado Avalanche v Las Vegasu priznati premoč z 2 : 3.

Brez pravega strela

Los Angeles je že vodil z 2 : 0, ko je najprej zadel Ryan O'Reilly, nato pa je sedem minut pred koncem druge tretjine izenačil Gabriel Landeskog. Ta je bil uspešen tudi tri minute kasneje, ko je Colorado popeljal v vodstvo, izid pa se do konca tekme ni več spremenil. Slabih 15 sekund pred koncem je imel zadnjo priložnost tudi Kopitar, a ni prišel do pravega strela.