NHL

Kralji izgubili še drugo tekmo v Chicagu

Objavljeno 03. junij 2013 09.22 | Posodobljeno 03. junij 2013 09.23 | Piše: STA, Mo. S.

Anže Kopitar je igral dobrih 20 minut, a dvakrat neuspešno sprožil proti vratom tekmeca.

Utrinek s srečanja.

CHICAGO – Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar in njegovi soigralci iz ekipe Los Angeles Kings so izgubili tudi drugo tekmo finala zahodne konference v ligi NHL v Chicagu. Domači Blackhawks so tokrat zmagali s 4 : 2 in v zmagah vodijo z 2 : 0. Ekipi igrata na štiri zmage.

Za branilce naslova iz Kalifornije sta tokrat zadela Jeff Carter in Tyler Toffoli, ki pa sta le kozmetično popravila zaostanek po vodstvu domačih s 4 : 0. Gole so zabili Andrew Shaw, Brent Seabrook, Bryan Bickell in Michal Handzuš.

Čas, da se Kopitarjev napad zbudi

Kopitar je igral dobrih 20 minut, v tem času pa dvakrat neuspešno sprožil proti vratom tekmeca. Sicer pa je zadnji čas, da se zbudita v prvem napadu zlasti Kopitar in Brown (Williams je razmeroma buden), drugače bodo šli Kralji na počitnice že ta teden.

Tretja tekma bo v noči na sredo v Los Angelesu, kjer Kralji niso izgubili že 14 tekem zapored.