NHL

Kopitarjevi nanizali sedmo zaporedno zmago

Objavljeno 22. februar 2015 09.15 | Posodobljeno 22. februar 2015 09.15 | Piše: STA, P. Pa.

Tokrat so zmagali proti San Joseju.

SANTA CLARA – Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški ligi NHL dosegli sedmo zaporedno zmago, tokrat proti San Joseju z 2 : 1 v Santi Clari na prostem pred več kot 70.000 gledalci. Anže Kopitar je v dobrih 19 minutah enkrat ustrelil proti vratom. Zadetka za Los Angeles sta sicer dosegla Kyle Clifford in Marian Gaborik, ki je postavil končni izid v 45. minuti.

Na preostalih tekmah je Washington s 3 : 2 po kazenskih strelih premagal New York Islanders, Philadelphie Nashville prav tako s 3 : 2, Toronto je po podaljšku s 4 : 3 odpravil Winnipeg, Montreal je bil s 3 : 1 boljši od Columbusa, Ottawa s 4 : 1 od Floride, New Jersey pa s 3 : 1 od Caroline.

Edmonton je doma izgubil proti Anaheimu z 1 : 2, Dallas po podaljšku s 6 : 7 proti Detroitu, Arizona z 2 : 4 proti Tampa Bayu, St. Louis pa z enakim izidom proti Pittsburghu.