NHL

Kopitar s porazom začel končnico

Objavljeno 01. maj 2013 09.56 | Posodobljeno 01. maj 2013 10.46 | Piše: STA, D. P.

Junak večera je bil Alexander Steen, ki je zadel za prvi gol gostiteljev, uspešen pa je bil tudi v podaljšku, ko je v 14. minuti podaljška zatresel mrežo prvakov za prvo zmago v končnici.

Anže Kopitar

ST. LOUIS – Branilci naslova prvakov severnoameriške hokejske lige NHL, moštvo Los Angeles Kings, je končnico odprlo s porazom. Hokejisti St. Louisa so bili na domačem ledu boljši z 2 : 1 po podaljšku. Edini strelec za Kralje je bil Justin Williams, ki je zadel za izenačenje 32 sekund pred koncem tekme. Anže Kopitar se ni vpisal v strelsko statistiko.

Kopitar je bil na ledu slabih 25 minut, v tem času pa je proti nasprotnim vratom sprožil dva strela, ki pa nista končala v mreži.