POŠKODBA

Objavljeno 17. marec 2013 19.58 | Posodobljeno 17. marec 2013 20.02 | Piše: Ma. F., STA

Anja Tepeš je pri doskoku grdo padla, tako da so jo na nosilih odnesli iz izteka skakalnice.

OSLO – Američanka Sarah Hendrickson je zmagovalka zadnje tekme svetovnega pokala v smučarskih skokih letošnje sezone v Oslu. Druga je bila najboljša skakalka to zimo, zmagovalka svetovnega pokala Japonka Sara Takanaši. Najboljša Slovenka je bila vnovič Katja Požun, ki je končala na devetem mestu.

Padec Anje Tepeš

V finalu so na zadnji tekmi sezone, na kateri prvič to zimo na veliki skakalnici nastopa 31 skakalk, nastopile še vse preostale slovenske skakalke. Eva Logar je po finalnem skoku napredovala na 13. mesto, Urša Bogataj je bila 15., Špela Rogelj 16., Maja Vtič je zdrsnila na 21. mesto, Anja Tepeš, ki je pri doskoku grdo padla, tako da so jo na nosilih odnesli iz izteka skakalnice, pa je bila 29.