ZAZIJALA JE

Objavljeno 14. februar 2015 08.16 | Posodobljeno 14. februar 2015 08.18 | Piše: Mo. S.

Anna Fenninger je pokorila konkurenco kljub hudi napaki, zaradi katere bi skoraj končala v snegu.

Avstrijka Anna Fenninger je na svetovnem prvenstvu v Beaver Creeku pokazala, da je tudi izvrstna veleslalomistka, saj je drugouvrščeno Viktoria Rebensburg ugnala za skoraj sekundo in pol. Naša Tina Maze je tekmo končala na petem mestu, kar je kljub vsem upom in napovedovanjem njenih oboževalcev o petih medaljah na prvenstvu vrhunski rezultat.

Tina svoji avstrijski kolegici zmago gotovo privošči, je pa svoje povedal njen izraz na obrazu, ko je spremljala drugo vožnjo tekmice, ki ima s tega prvenstva prav tako že dve zlati in eno srebrno medaljo.

Korošica je dobesedno zazijala in si z roko pokrila usta zaradi hude napake Fenningerjeve, ob kateri je kazalo, da bo končala v snegu, a se je spretno rešila in kljub vsemu v cilj prismučala z ogromno prednostjo, ni pa odveč ugibati niti, da je našo šampionko presenetila tudi prednost sama.

Vožnjo Anne Fenninger si lahko ogledate tukaj.