VROČA KRI

Objavljeno 03. maj 2012 12.03 | Posodobljeno 03. maj 2012 12.03 | Piše: R. T.

Delio Rossi je izgubil živce, potem ko mu je Ademi Ljajić ironično ploskal ob zamenjavi.

Rossi je ponorel in se s pestmi spravil nad Ljajića.

Na tekmi 36. kroga v italijanski serije A Fiorentini v prvem polčasu proti Novari ni šlo najbolje. Pri zaostanku z 0 : 2 se je domači trener Delio Rossi v 32. minuti odločil, da zamenja Ademija Ljajića. Ta je med potjo na klop ironično ploskal trenerju, s katerim sta izmenjala nekaj ostrih besed. To je očitno tako razjezilo Rossija, da se je fizično spravil na svojega varovanca.

Po tekmi je vodstvo kluba odpustilo trenerja, predsednik Andrea della Valle pa je napovedal, da bo ukrepali tudi proti srbskemu reprezentantu. Tekma se je končala z izidom 2 : 2. Fiorentina mora v preostalih dveh krogih serie A osvojiti vsaj eno točko za obstanek v elitni družbi italijanskega nogometa.