1. SNL

Zavrču zmaga v tekmi s prijateljskim nabojem

Objavljeno 17. maj 2015 23.09 | Posodobljeno 17. maj 2015 23.09 | Piše: STA, S. U.

Radomlje so se že preselile v drugoligaško konkurenco.

RADOMLJE – Nogometaši Zavrča so v tekmi 34. kroga v gosteh premagali Radomlje s 4 : 0 (1 : 0). Tekma v Domžalah ni imela pravega rezultatskega naboja. Radomlje so se že preselile v drugoligaško konkurenco, Zavrč pa ne more ne izpasti ne uvrstiti se v evropska tekmovanja.

V 40. minuti je Matjašič poslal dolgo žogo proti Kelencu, ta se je sam znašel pred vratarjem Koprivcem in ga tudi premagal.

Tekma je bila odločena na začetku drugega dela, ko je Zavrč hitro dosegel dva gola. Najprej se je v 50. minuti v kazenskem prostoru odlično znašel Zorko, nato pa je štiri minute pozneje mrežo zatresel še Kiš. Ta je postavil tudi končni izid, in sicer iz enajstmetrovke, ki jo je sodnik dosodil po igranju z roko Kosca.

Zavrč bo v naslednjem krogu gostil Olimpijo, Radomlje pa se bodo merile z Domžalami.