EVROPSKA LIGA

Villareal s prednostjo, Sevilla z remijem iz Ukrajine

Objavljeno 29. april 2016 01.13 | Posodobljeno 29. april 2016 01.58 | Piše: STA, S. U.

Nogometaši Villarreala so premagali Liverpool z 1 : 0.

VILLAREAL, LVIV Nogometaši Villareala so v prvi polfinalni tekmi evropske lige z 1 : 0 na domačem igrišču premagali Liverpool. Sevilla se je na gostovanju v Ukrajini s Šahtarjem razšla z neodločenim izidom 2 : 2. Povratni tekmi bosta na sporedu prihodnji četrtek.

Na stadionu El Madrigal v Villarealu, tekmo je sodil Slovenec Damir Skomina, je v drugi minuti sodnikovega dodatka edini gol dosegel Lopez.

Žalost domačih navijačev

V Lvivu, kjer Šahtar iz Donecka igra svoje domače tekme, so gostje iz Seville povedli z golom Vitola. Že v 23. minuti je izenačil Marlos, le 13 minut pozneje pa je vratarja Seville premagal še Stepanenko. V drugem polčasu je v polno zadel Gamiero, ki je v 82. minuti izkoristil 11-metrovko.