EVROPSKA LIGA

Objavljeno 24. oktober 2014 00.38 | Posodobljeno 24. oktober 2014 00.38 | Piše: STA, S. U.

Neredi so se začeli v 40. minuti.

BRATISLAVA – Krovna nogometna zveza (Uefa) zadnje čase nima težav pri sosedskih obračunih le na reprezentančnih tekmah, kjer usoda odpovedane tekme med Srbijo in Albanijo še ni znana. Vroče je bilo tudi na sosedskem obračunu med bratislavskim Slovanom in praško Sparto v evropskem pokalu, ki so jo morali zaradi navijaškega nasilja za nekaj časa prekiniti.

Neredi so se začeli v 40. minuti. Kot poročajo slovaški mediji, so jih zakuhali navijači iz Prage, ki so preskočili ograjo v njihovem sektorju in začeli izzivati domače privržence. Nekaj se jih je v strahu umaknilo celo na zelenico, zato je sodnik tekmo prekinil in igralce poslal v slačilnico. Posebne policijske enote so nato poskrbele za mir na stadionu, ko pa se je tekma po več kot 40 minutah nadaljevala, so se bolje znašli Čehi: v drugem polčasu so dosegli tri zadetke za končnih 3 : 0.