BRUHAL

Objavljeno 08. junij 2014 20.15 | Posodobljeno 08. junij 2014 20.15 | Piše: STA, S. U.

Kapetan Argentine je imel znova težave s slabostjo in z bruhanjem.

BUENOS AIRES – Argentinski nogometni navdušenci so bili po zadnji pripravljalni tekmi pred svetovnim prvenstvom v Braziliji proti Sloveniji zaskrbljeni, vendar ne zaradi izida ali igre njihovih ljubljencev, saj so gavči slavili z 2 : 0, temveč zaradi prvega zvezdnika ekipe Lionela Messija. Kapetan Argentine je namreč imel znova težave s slabostjo in z bruhanjem.

Messi je tekmo začel na klopi, v igro pa vstopil v 58. minuti, ko je zamenjal Ricarda Alvareza, strelca prvega gola. Zvezdnik Barcelone je postavil končni izid, natančen je bil v 75. minuti.

So krivi živci?

Skrbi je navijačem vzbudil dogodek pet minut pred drugim golom, ko se je Messi ustavil ob stranski črti, se nagnil in pokašljeval. Da je šlo za slabost, je po tekmi potrdil selektor Argentine Alejandro Sabella, ki je za športni dnevnik Ole dejal, da je Messi pred začetkom mundiala živčen. Nogometaš je imel težave s slabostjo že prej, nekajkrat je bruhal med tekmami Argentine, enkrat pa tudi v dresu Barcelone.