DERBI

Objavljeno 08. avgust 2013 11.12 | Posodobljeno 08. avgust 2013 11.14 | Piše: D. P.

»Igrali smo fantastično. To je tisto, kar želimo, verjamem pa, da bomo še boljši.«

Navijač k Ronaldu.

MIAMI – Nogometaši Real Madrida so v prijateljski tekmi s 3 : 1 (2 : 1) v Miamiju premagali londonski Chelsea, ki ga vodi nekdanji trener Madridčanov Jose Mourinho. Junak tekme pred več kot 67.000 gledalci je bil Cristiano Ronaldo, Portugalec je dosegel dva gola. Najprej je iz prostega strela zadel v 31. minuti, v 57. minuti pa je bil natančen tudi z glavo.

Navijač na travi

»Igrali smo fantastično. To je tisto, kar želimo, verjamem pa, da bomo še boljši,« je po tekmi dejal Ronaldo. Real je sicer v 14. minuti v vodstvo popeljal Marcelo, le dve minuti pozneje je izenačil njegov brazilski rojak Ramires.V 67. minuti se je mimo varnostnikov uspelo izmuzniti enemu od navijačev, ki je stekel Ronaldu v objem. Z zvezdnikom sta se objela, potem pa ga je prevzela policija.