KONEC

Slovenski nogometni upi izgubili še proti Belgijcem

Objavljeno 12. maj 2015 21.59 | Posodobljeno 12. maj 2015 21.59 | Piše: STA, A. L.

Izgubili so vse tri tekme v predtekmovanju.

BURGAS – Slovenska nogometna reprezentanca do 17 let je izgubila še tretjo tekmo na evropskem prvenstvu v Bolgariji. Izbranci Igorja Benedejčiča so po porazih proti Češki in Nemčiji v Burgasu izgubili še proti belgijskim vrstnikom, tudi tokrat z 0 : 1 (0 : 0), in izpadli iz nadaljnjega tekmovanja.

Slovenci so bili konkurenčni Belgijcem, v zadnjih minutah so celo imeli dve priložnosti za zadetek, a ostali brez njega, za nameček pa so v sodniškem dodatku prejeli enega, Belgijcem je zmago prinesel Dennis van Vaerenbergh.

Prva postava

V začetni postavi so sicer bili Rok Vodišek, Sandi Ćoralić, Sandi Ogrinec, Luka Guček, Matija Rom, Dejan Petrovič, Vitja Valenčič, Oskar Cvjetičanin, Jan Mlakar, Max-Timi Elšnik in Kristijan Sredojevič. Slednjega je v drugem polčasu zamenjal Jakob Novak, Ogrinca Janez Pišek, Petroviča pa Rok Bužinel.

Iz skupine B sta se v nadaljnje tekmovanje uvrstili Nemčija in Belgija.