Ronaldo je boljši kot Messi

Objavljeno 17. oktober 2012 14.59 | Posodobljeno 17. oktober 2012 14.59 | Piše: D. P.

Argentinec ima četrt manj všečkov – nekaj več kot 38 milijonov jih je zbral.

Kdo je boljši?

LIZBONA – Ronaldo je boljši od Messija. Ko govorimo o številu všečkov na facebook prav gotovo. Portugalec jih je zbral več kot 50 milijonov. S tem izkupičkom je postal sploh prvi športnik, ki mu je uspel tak dosežek.

Argentinec ima četrt manj všečkov – nekaj več kot 38 milijonov jih je zbral. Vsaj nekaj za Ronalda, če so že bile minule dni njegove reprezentančne minute morda še mučnejše kot slovenske. Portugalska je namreč v štirih dneh izvlekla komaj pičlo točko s Severno Irsko (po petkovem porazu z Rusijo), medtem ko je Messijeva Argentina suvereno opravila z Urugvajem (3 : 0), včeraj pa še s Čilom (2 : 1, zadetek je prejela v zadnji minuti), pri čemer je Lionel zabil Urugvajcem dva gola, Čilencem pa enega.