1. SNL

Prvenec Novakovića za zmago Maribora

Objavljeno 09. april 2016 23.19 | Posodobljeno 09. april 2016 23.19 | Piše: STA, S. U.

Novaković se je v šestem nastopu za Maribor prvič vpisal med strelce.

MARIBOR, VELENJE – Nogometaši Maribora so v 29. krogu državnega prvenstva premagali Domžale z 2 : 1. Mariborčani so na prejšnji tekmi zapravili možnost, da bi se vodilni Olimpiji približali na vsega dve točki zaostanka. Milanič in njegovi nogometaši niso našli poti do gola Zavrča in še tretjič v sezoni igrali neodločeno.

Gostje so se ves čas samo branili, a je njihova obramba zdržala le do 22. minute, ko je Novaković končno dosegel gol v vijoličastem dresu. Za 2 : 0 je zadel Defendi. V predzadnji minuti so gostje le z zadetkom Manceja znižali izid.

Rudar Gorica 1 : 0

Nogometaši velenjskega Rudarja so premagali Gorico z 1 : 0. Edini gol na tekmi je zabil Jahić.