MLADINSKA LIGA PRVAKOV

Petarda Schalkejevih upov proti mladim Mariborčanom

Objavljeno 30. september 2014 18.15 | Posodobljeno 30. september 2014 18.15 | Piše: STA, S. U.

V mladinski ligi prvakov sodelujejo podmladki klubov, ki igrajo v članskem najelitnejšem klubskem tekmovanju stare celine.

GELSENKIRCHEN – Mlada ekipa Maribora je v mladinski ligi prvakov doživela še drugi poraz. Potem ko so mariborske upe na Ptuju premagali vrstniki Sportinga iz Lizbone, jih je danes v Erkenschwicku ugnala še mlada vrsta Schalkeja. Končni izid je bil 5 : 0 (3 : 0).

Mariborčani so že po prvem polčasu zaostajali z 0 : 3, potem ko sta bila za domače uspešna Maurice Multhaup v 20. ter Joseph Boyamba v 26. in 41. minuti. V drugem polčasu je na 4 : 0 povišal Felix Platte v 69. minuti, isti igralec pa v 83. minuti še na končnih 5 : 0.

V mladinski ligi prvakov sicer sodelujejo podmladki klubov, ki igrajo v članskem najelitnejšem klubskem tekmovanju stare celine.

Ob 20.45 bo na sporedu še obračun članskih vrst obeh klubov v drugem krogu lige prvakov.