1. SNL

Olimpija klonila v Stožicah

Objavljeno 29. november 2015 23.39 | Posodobljeno 29. november 2015 23.39 | Piše: STA, S. U.

Za ljubljansko zasedbo je to tretji poraz v sezoni, vselej je izgubila z 0 : 2, vse tri tekme pa na domačem terenu.

LJUBLJANA – Nogometaši Olimpije so v današnji tekmi 19. kroga Prve lige Telekom Slovenije izgubili z Gorico 0 : 2 (0 : 1). Olimpija se je pred dvobojem z Gorico nadejala, da bo Mariboru ušla na devet točk, a ji je to preprečila zasedba iz Nove Gorice. Za ljubljansko zasedbo je to tretji poraz v sezoni, vselej je izgubila z 0 : 2, vse tri tekme pa v svojih Stožicah. Pred Gorico sta na osrednjem ljubljanskem stadionu slavila še Domžale in Zavrč.

Primorci so povedli v 28. minuti, po kombinirani akciji je žoga prišla do Amela Džuzdanovića, ki je nekoliko z leve strani ukanil Šeligo za vodstvo z 1 : 0. O Gorica je nato v prvi minuti sodnikovega podaljška potrdila zmago, po hitrem nasprotnem napadu je Goran Cvijanović postavil končni izid in zabil zadnji žebelj v krsto ljubljanske zasedbe, ki bo v prihodnjem krogu gostovala v Zavrču, novogoriška pa bo gostila velenjski Rudar. Obe tekmi bosta v sredo, 2. decembra.