PRVA LIGA

Nogometaši Krke igrali neodločeno s Celjem

Objavljeno 14. maj 2014 23.44 | Posodobljeno 14. maj 2014 23.44 | Piše: STA, Ma. F.

Krka bo v 35. krogu državnega prvenstva v soboto, 17. maja, gostovala pri Rudarju.

NOVO MESTO – Nogometaši Krke so v 34. krogu 1. SNL igrali neodločeno s Celjem 2 : 2 (1 : 0). Tekma se je na Portovalu v izjemno vetrovnem vremenu končala z remijem, čeprav so imeli gostitelji štiri minute pred koncem tekme še prednost dveh zadetkov. Celjani so po remiju ostali na osmem mestu prvenstvene razpredelnice z dvema točkama zaostanka za ljubljansko Olimpijo, krkaši pa so v zadnjih minutah srečanja zapravili zmago in imajo zdaj dve točki prednosti pred zadnjeuvrščenim Triglavom.

Krka bo v 35. krogu državnega prvenstva v soboto, 17. maja, gostovala pri Rudarju, Celjani pa bodo isti dan gostovali pri kranjskem Triglavu.