PRVA LIGA

Nogometaši Krke doma premagali Olimpijo

Objavljeno 27. april 2014 20.59 | Posodobljeno 27. april 2014 20.59 | Piše: STA, Mo. S.

Končni izid je bil 1 : 0 za Novomeščane.

NOVO MESTO – Nogometaši Krke so v tekmi 30. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Olimpijo z 1 : 0 (0 : 0).

Domača ekipa je bila v prvem polčasu boljši tekmec, na trenutke je Olimpijo spravljala v težave, iz katerih pa so se Ljubljančani vselej rešili. Krkaši priložnosti niso izkoristili oziroma je gostujoča obramba z Aleksandrom Šeligo v golu vse napade odbila.

Le štiri minute po začetku drugega polčasa je rdeči karton dobil Fink, ki je s komolcem udaril Maria Carevića, sodnik Andrej Žnidaršič je zaradi protestiranja izključil še Kosanovića in dosodil enajstmetrovko. V 51. minuti jo je uspešno izvedel Zoran Zeljković.