Messi je zapravil penal, a Barcelona ima lovoriko

Objavljeno 29. avgust 2013 11.51 | Posodobljeno 29. avgust 2013 11.55 | Piše: STA, R. T.

Nogometaši Barcelone so po dveh tekmah z Atletico Madridom osvojili španski superpokal.

BARCELONA – Nogometaši Barcelone so osvojili prvo domačo lovoriko v tej sezoni. Slovita katalonska zasedba se je na domači povratni tekmi španskega superpokala z Atleticom iz Madrida razšla brez zadetkov, zavoljo neodločenega izida na prvi tekmi v Madridu, kjer je bilo 1 : 1, pa slavila v tem tekmovanju. Barcelona je enajstič zmagala v španskem superpokalu.

Ob tem kaže omeniti, da je argentinski zvezdnik v majici Barcelone Lionel Messi v 89. minuti zapravil 11-metrovko.

Dva igralca madridske zasedbe, ki si je na povratni tekmi priigrala veliko lepih priložnosti, sta predčasno zapustila igrišče. V 81. minuti je rdeči karton prejel Brazilec Filipe Luis, v izdihljajih tekme pa še Turek Arda Turan.