1. SNL

Maribor odpravil Krko, Radomlje klonile pred Domžalami

Objavljeno 09. november 2014 21.06 | Posodobljeno 09. november 2014 21.06 | Piše: STA, M. U.

Domžale še naprej prepričljivo vodijo.

NOVO MESTO, DOMŽALE –  Nogometaši Maribora so v tekmi 17. kroga 1. SNL v Novem mestu premagali Krko s 3 : 1 (2 : 0). Krka v dvoboju z državnimi prvaki ni prekinila neugodne tradicije. Doslej v devetih prvoligaških obračunih Maribora še ni premagala. Vijoličasti v Portovalu, kjer so igrali brez Zahoviča, Ibraimija in Mertlja, niso sanjsko začeli, toda svojo nalogo so v nadaljevanju opravili rutinirano. Malo strahu pri Mariborčanih je bilo čutiti le po znižanju izida, ko so imeli domači celo priložnost za izenačenje, a so bile nato stvari hitro spet na pravem mestu.

Domžale – Radomlje 3 : 0

Nogometaši Domžal so premagali Radomlje s 3 : 0. Odpor gostov, ki so sicer pogumno začeli tekmo, so kljub temu, da so nastopile oslabljeni, hitro strli, saj so bile z izjemo uvodnih minut že v prvem polčasu mnogo boljši, njihovo vodstvo pa bi lahko bilo tudi večje od 2 : 0.