KVALIFIKACIJE

Koprčani visoko premagali Čelik

Objavljeno 03. julij 2014 21.27 | Posodobljeno 03. julij 2014 21.28 | Piše: STA, Ma. F.

Rumeno-modri so odlično odprli tekmovalno sezono in si zagotovili zelo ugodno izhodišče pred povratno tekmo naslednji četrtek.

NIKŠIČ – Nogometaši Luke Koper so v prvem krogu kvalifikacij za evropsko nogometno ligo v gosteh v Nikšiću premagali domačo ekipo Čelika s kar 5 : 0 (2 : 0). Povratna tekma bo naslednji četrtek na stadionu Bonifika ob 20.30.

Rumeno-modri so odlično odprli tekmovalno sezono in si zagotovili zelo ugodno izhodišče pred povratno tekmo naslednji četrtek, ko bodo na stadionu Bonifika branili visoko vodstvo 5 : 0 s prve tekme.

Za rumeno-modre sta v prvem polčasu zadela Matej Palčič v 21. minuti in Denis Halilović v 37. minuti. Prevlada kanarčkov se je nadaljevala tudi v drugem polčasu. V 50. minuti je bil uspešen Miroslav Čovilo, ki je še enkrat matiral domačega vratarja z zadetkom v 86. minuti. Koprsko strelsko veselico je z golom v 87. minuti za visoko vodstvo kronal še kapetan Ivica Guberac.