KVALIFIKACIJE

Katastrofa na Maksimirju, Kampl podal za napredovanje

Objavljeno 07. avgust 2014 01.03 | Posodobljeno 07. avgust 2014 01.03 | Piše: S. U.

Roman Bezjak je ob napredovanju Ludogorca igral vso tekmo, podal pri prvem golu in dobil rumeni karton.

Kevin Kampl.

Nogometaši Salzburga so z dvema zadetkoma Martina Hintereggerja premagali Karabah z 2 : 0 in se prebili v zadnji predkrog lige prvakov. Kevin Kampl je za Salzburg podal pri drugem golu in igral 86 minut. Zagrebški Dinamo je doživel hladen tuš na Maksimirju, kjer jih je z 2 : 0 premagal danski predstavnik Aalborg, potem ko so hrvaški prvaki dobili prvo tekmo na gostovanju z 1: 0.

V preostalih kvalifikacijskih tekmah za ligo prvakov Rene Mihelič in Dalibor Volaš nista igrala za Debrecen, Martin Milec ni igral za Standard. Roman Bezjak je za ekipo Ludogorca igral vso tekmo, podal pri prvem golu in dobil rumeni karton, Branko Ilić pa je za Partizan igral v drugem polčasu.