Objavljeno 16. julij 2015 20.59 | Posodobljeno 16. julij 2015 23.02 | Piše: A. L.

Silovito nogometno moč sta že na startu pokazali Nizozemska in Nemčija.

KOPER – Ob 19. uri se je začela prva tekma drugega kroga kvalifikacij za evropsko nogometno ligo. Na stadionu Bonifika sta se pomerila Luka Koper in Hajduk iz Splita.

20.57. Sodnik je odpiskal konec tekme. Končni rezultat je 3 : 2.

20.52. Zoran Nižić je za Splitčane z glavo žogo poslal v gol. Rezultat: 3 : 2.

Sodniki so odločili, da bo tekma podaljšana za 4 minute.

Denis Šme je dobil še rumeni karton.

20.42. 78. minuta: Matej Pučko je dobil rumeni karton.

20.18. Amar Rahmanović je dobil rumeni karton. 54. minuta tekme.

19.41. 40. minuta tekme: Rahmanović je zabil drugi gol za 3 : 1.

19.29. Hajduk zaostaja le še za en gol. Hajdukovec Goran Milović je žogo poslal za hrbet koprskega vratarja. 29. minuta je, rezultat pa 2 : 1.

Sodnik je tekmo zaradi vročine za kratek čas prekinil. Na vrsti je bila ekspresna osvežitev.

19.26. Ante Rogulić, Hajduk, je dobil rumeni karton.

19.17. Rahmanović je v 17. minuti z glavo žogo poslal za vratarjev hrbet. Rezultat 2 : 0. Komentator se je pošalil, da skoraj vsako izvajanje žoge Koprčanov iz kota pomeni gol. Do zdaj so trikrat v igro žogo pošiljali iz kota, zadeli pa dvakrat.

image

19.07. V sedmi minuti je mrežo gostov zatresel Denis Halilović. Koper na domačem terenu vodi z 1 : 0.

image

19.00. Igra se je začela.

18.53. Koprčani so v prvem krogu izločili Vikingur (skupni izid 3 : 2). Hajduk je bil boljši od estonskega Sillamäeja iz Kaleva (7 : 3).