SPET POŠKODBA

Objavljeno 04. november 2013 08.42 | Posodobljeno 04. november 2013 08.42 | Piše: STA, P. J.

Med svojo prepoznavno akcijo je očitno nerodno stopil na levo nogo in končal tekmo.

NEW YORK –  Moštvi slovenskih košarkarjev v ligi NBA, Phoenix Suns in New York Knicks, sta sinoči doživeli poraza. Goran Dragić z 10 točkami ni uspel preprečiti zmage Oklahome, Beno Udrih pa sploh ni nastopil v dresu New Yorka.

Dragić je na parketu preživel slabih 20 minut, v katerih je iz igre metal 5 : 9, zbral tri skoke in dve podaji. Veliko večjo minutažo je imel drugi organizator igre Phoenixa Eric Bledsoe, ki je v 40 minutah dosegel 26 točk in zbral 14 podaj.

Goran spet v črni kroniki NBA

Tudi Goran bi najbrž igral še veliko več, pa se je v tretji četrtini pri rezultatu 50 : 51 moral posloviti s parketa. V protinapadu je pred polaganjem na koš, ki ga je sicer uspešno zaključil, nerodno stopil in si, kot kaže, znova poškodoval levi gleženj, ki si ga je načel že pred dvema tednoma. Igro so prekinili in mu pomagali v garderobo.

Upajmo le, da ni nič hujšega, in da se bodo Goranove preglavice v letošnji sezoni vendarle nehale.