DRŽALI SO GA

Objavljeno 10. marec 2017 11.00 | Posodobljeno 12. marec 2017 12.17 | Piše: S. U.

Trener grškega AEK se ni strinjal s sodniškimi odločitvami na povratnem srečanju osmine finala košarkarske lige prvakov.

Počil mu je živec.

MONAKO – V košarkarski ligi prvakov so bile odigrane še zadnje tekme osmine finala. Nekdanji selektor slovenske izbrane vrste, danes pa trener grškega AEK, Jure Zdovc je na povratni tekmi proti AS Monacu zapravil minimalno prednost ene točke s prvega srečanja in izgubil s 87 : 95.

V 27. minuti so Grki celo znižali prednost s 15 točk na deset in imeli še napad za dodatno znižanje razlike. Dosojen je bil prekršek v napadu, takrat pa je Zdovc izgubil živce, prišel na igrišče sodnikom povedat nekaj krepkih in se še posebej zapičil v slovenskega sodnika Milana Nedovića

No, dobre tri minute pred koncem tretje četrtine je bil izključen in predčasno poslan v garderobo. Monaco je zlahka nadzoroval tekmo ter se gladko uvrstil naprej.