NBA

Udrih za točko premagal Dragića

Objavljeno 03. februar 2015 09.02 | Posodobljeno 03. februar 2015 09.03 | Piše: STA, Mo. S.

Goran Dragić je dosegel 15 točk, Beno Udrih pa štiri.

PHOENIX – Košarkarji Phoenixa so v severnoameriški ligi NBA doživeli poraz na domačem parketu. Gorana Dragića in druščino je s 102 : 101 premagal Memphis Bena Udriha.

Udrih je za zmagovalce v 17 minutah dosegel štiri točke, dve podaji in ukradeno žogo, Dragić pa je za poražence v 41 minutah prispeval 15 točk, pet podaj, štiri skoke in dve ukradeni žogi. S 24 točkami je bil najboljši strelec domačih Isaiah Thomas, pri gostih, ki so moštvo iz Arizone ugnali že sedmič zaporedoma, pa jih je Mike Conley dosegel 23. Zorana Dragića ni bilo v ekipi Phoenixa.

Na drugih tekmah je Cleveland premagal Philadelphio s 97 : 84, Washington je izgubil proti Charlotte z 88 : 92, Brooklyn je bil s 102 : 100 boljši od losangeleških Kliperjev, Toronto je klonil pred Milwaukeejem s 75 : 82, New Orleans je s 115 : 100 odpravil Atlanto, Oklahoma City s 104 : 97 Orlando, Dallas pa s 100 : 94 Minnesoto.