VIDEO

Trener grozil sodniku, igralce Zadra zasuli s kamni in kovanci

Objavljeno 29. september 2012 10.00 | Posodobljeno 29. september 2012 10.02 | Piše: D. P.

Prišel je na teren in si pogledal iz oči v oči s sodnikom Dragojevićem. Napet in mučen položaj je rešil izkušeni sodnik Vojinović.

Trener Partizana je grozil sodniku.

BEOGRAD – Druga tekma košarkarske lige ABA je prinesla že prve incidente. Sodniška trojka v postavi Radomir Vojinović, Sašo Petek, Igor Dragojević je do tretje četrtine dodelila kontroverznemu trenerju Partizana Dušku Vujoševiću dve tehnični napaki na obračunu proti Zadru, zato je bil izključen pri izidu 43 : 49 za goste.

Vojinović rešil zagato

A to izkušenega stratega ni umirilo. Prišel je na teren, si pogledal iz oči v oči s sodnikom Dragojevićem, bojda mu je celo grozil. Napet in mučen položaj je rešil izkušeni sodnik Vojinović, ki je Vujoševića pospremil s parketa.

Napad na igralce

To je razhudilo domačo publiko v dvorani Pionir, ki je na gostujočo klop Zadra začela metati kamenje in kovance. Trener Ante Nazor je ukazal umik v slačilnico. Po nekaj minutah so se vrnili, Partizan pa je komaj prišel do zmage (81 : 74).