DODATNE KVALIFIKACIJE

Slovenske rokometašice s sedmimi goli zaostanka

Objavljeno 07. junij 2015 20.49 | Posodobljeno 07. junij 2015 20.51 | Piše: STA, S. U.

Slovenska ženska rokometna reprezentanca je v prvi tekmi dodatnih kvalifikacij za nastop na letošnjem svetovnem prvenstvu na Danskem v Brestu izgubila proti Franciji.

BREST – Slovenska ženska rokometna reprezentanca je v današnji prvi tekmi dodatnih kvalifikacij za nastop na letošnjem svetovnem prvenstvu na Danskem v Brestu izgubila proti Franciji z 20 : 27 (11 : 15). Povratna tekma bo v soboto, 13. junija, v Velenju. V slovenski reprezentanci je bila najučinkovitejša Tamara Mavsar s petimi zadetki, Barbara Lazović in Neli Irman pa sta dosegli po štiri gole.

Slovenske rokometašice so imeli večji del tekme v Bretanji aktiven izid. V 49. minuti so zaostajale za gol (19 : 20), v zadnjih desetih minutah pa so povsem »zmrznile« in se v domovino vračajo s sedmimi goli zaostanka. Povratna tekma bo v soboto, 13. junija, v Velenju.