Prvi poraz Dragićev, Beno Udrih popoln

Objavljeno 02. november 2014 09.25 | Posodobljeno 02. november 2014 09.25 | Piše: STA, D. P.

Prvi strelec Grizlijev je bil Katalonec Marc Gasol, ki je zbral 22 točk.

Goran Dragić in soigralci so bili ponoči gladko poraženi.

SALT LAKE CITY – Košarkarji Phoenixa so v novi sezoni severnoameriške lige NBA doživeli prvi poraz, ko so na gostovanju pri Utahu klonili z 91 : 118. Goran Dragić je v 34 minutah zbral 10 točk, medtem ko njegovega brata Zorana ni bilo niti na klopi. Še naprej pa brez poraza ostajajo Grizliji Bena Udriha; tokrat so z 71 : 69 v gosteh ugnali Charlotte (zdaj niso več Risi (Bobcats), temveč spet Sršeni – Hornets).

Po dveh zmagah v novi sezoni so tokrat Sonca na gostovanju v olimpijskem Salt Lake Cityju doživela visok poraz. Zanje je bil nerešljiva uganka razpoloženi domači košarkar Derrick Favors, ki je dosegel 32 točk.

Medtem pa je Udrih, ki v prvenstvu NBA nosi dres moštva Memphis Grizzlies, prišel še do tretje zaporedne zmage, Udrih pa je v dvorani Time Warner Cable Arena k zmagi v 21 minutah prispeval šest točk. Prvi strelec Grizlijev je bil Katalonec Marc Gasol, ki je zbral 22 točk.