KAJAKAŠ

Kauzer v polfinalu

Objavljeno 14. maj 2016 15.44 | Posodobljeno 14. maj 2016 15.44 | Piše: STA, K. K.

Brez finala sta ostala druga dva slovenska predstavnika med kajakaši, Martin Albreht je brez dotika dosegel 21. čas, Martin Srabotnik pa je bil 38.

Peter Kauzer.

LIPTOVSKY MIKULAŠ – Slovenski kajakaš Peter Kauzer je na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v slovaškem Liptovskem Mikulašu v polfinalu po naknadnem odbitku dveh kazenskih sekund pridobil pet mest in se v finale uvrstil kot drugi.

Sprva je bil Kauzer sedmi, saj so mu sodniki prisodili dva dotika, a so mu po naknadnem pregledu posnetka dve sekundi odbili, tako da je napredoval na drugo mesto. Finale še bo začel ob 14.45.