Erazem Lorbek pristal v bolnišnici

Objavljeno 12. junij 2013 11.06 | Posodobljeno 12. junij 2013 13.39 | Piše: A. K., D. P., STA

Za nekaj trenutkov je celo izgubil vid.

Domen Lorbek.

MADRID – Slovenski košarkarski reprezentant Erazem Lorbek je predčasno končal drugo tekmo finala španskega prvenstva, ki jo je njegova Barcelona dobila v gosteh pri Realu Madridu z 72 : 71 in izid v zmagah izenačila na 1 : 1.

Lorbek je že zapustil bolnišnico, počuti se bolje, vid je tudi dobro. Ima pretres možganov, v petek pa ne bo igral na tretji tekmi, smo izvedeli.

Lorbek je v prvem polčasu dobil udarec v glavo, za nekaj trenutkov izgubil vid, zaradi česar so ga odpeljali v bolnišnico na opazovanje.

Pri soigralcih Lorbka, katerega nastop na naslednji tekmi (ta bo na sporedu v petek v Barceloni) je negotov, je bil sicer najučinkovitejši Juan Carlos Navarro z 19 točkami, Lorbek je v slabih 13 minutah pred poškodbo dosegel šest točk in pet skokov. Pri Realu je Mirza Begić v slabih 27 minutah zbral sedem točk in šest skokov.