NBA

Dragić s Phoenixom brez končnice, v njej Udrih z Memphisom

Objavljeno 15. april 2014 10.19 | Posodobljeno 15. april 2014 10.19 | Piše: STA, A. L.

Dragić je za poražene gostitelje v 37 minutah in osmih sekundah dosegel 14 točk, šest skokov in štiri podaje.

Izvrstni Goran Dragić.

PHOENIX – Phoenix Suns, ekipa Gorana Dragića, v severnoameriški ligi NBA nima več nobenih možnosti, da bi nastopila v letošnji končnici. Košarkarji Memphisa so v Phoenixu zmagali s 97 : 91.

Dragić podal v roke grizliju Randolphu v zadnji minuti

Dragić je za poražene gostitelje v 37 minutah in osmih sekundah dosegel 14 točk, šest skokov in štiri podaje, žal pa je pri rezultatu 93 : 91 za Memphis podal žogo v roke Zachu Randolphu, ki je s samostojno akcijo 47 sekund pred koncem končal s košem za dve točki in razblinil vse upe Sonc o končnici. On je bil tudi najučinkovitejši igralec tekme z 32 točkami. Beno Udrih je kot običajno v vseh izenačenih dvobojih svoje ekipe presedel celotno tekmo.