POLARIX

Energija, ki zdravi

Objavljeno 08. avgust 2015 21.00 | Posodobljeno 08. avgust 2015 21.00 | Piše: Marija Mica Kotnik

Polarix, originalni povzetek polarizacijske antene, je disk s prekinjenimi bakrenimi spiralami, ne seva in ni magnetiziran. Bolne celice nihajo po svoje, polarix pa jih sili, da spet zanihajo zdravo – tako se telo zdravi sámo, ne da bi vanj kaj vnašali.

Polarix položimo tja, kjer nas boli, včasih se bolečina za trenutek poveča, potem pa popusti.

Najprej so se zmrdovali, nato pa le spoznali, da periodična logaritemska antena, ki iz okolja zajema zdrava nihanja, jih okrepi in oddaja tja, kamor je položena, le ni tako brez zveze. Ruski zdravnik Georges Lakhovski (1869–1942) je o njej dolgo razmišljal, nato pa jo je ob pomoči slovitega izumitelja Nikole Tesle zasnoval kot bistveni del naprav, s katerimi so v bolnišnicah pred razcvetom kemije uspešno in poceni zdravili tudi najhujše bolezni.

Polarizacijska antena, pravzaprav polarix, ki je originalen povzetek polarizacijske antene, je disk s prekinjenimi bakrenimi spiralami, ne seva in ni magnetiziran. Deluje po principih fizike, ne kemije. Ker ima vse v vesolju svoja nihanja, je z nihanji mogoče poseči na vsa področja življenja, pravijo poznavalci in dodajajo, da bolne celice nihajo po svoje, polarix pa jih sili, da zanihajo spet zdravo. Tako se telo zdravi sámo, ne da bi vanj kaj vnašali.

Polarix polagamo na sebe, na boleče mesto, disk deluje trajno. Najbolje ga je uporabljati v zaščitnem ovoju, sicer pa ga vsake toliko časa očistimo z rahlo vlažno krpo. Deluje tudi skozi obleko in ni pomembno, katera stran je obrnjena proti telesu. Z njim je mogoče izvesti celotni program zdravljenja, če ga polagamo na čakre. Skozi čakre dovaja in v njih skladišči življenjsko energijo in tako vzpostavlja telesno in duševno ravnovesje. Polarix je treba polagati na čakre po deset minut vsaj na začetku. Polaganje lahko ponovimo večkrat na dan. Če ne občutimo nelagodja, je lahko disk na telesu dlje. A pozor: na glavi največ tri minute, pri zelo bolnih in starih ljudeh pa zadostuje že ena minuta.

Kot primer omenimo spolno čakro. Z njo povezane bolezni so bolečine v križu, bolezni debelega črevesa, napihnjenost trebuha, zaprtje, vetrovi, diareja, bolezni rodil, menstrualne težave, premočno krvavenje med menstruacijo, predmenstrualni sindrom, težavna menopavza, bolezni moških spolnih organov, alergije itd., v teh primerih disk za deset minut položimo med popek in sramno kost, dva do tri centimetre pod popkom. Od zadaj pa na trtico oziroma križnico.

Drugi primer je korenska čakra; gre za bolezni debelega črevesa, zaprtja, težave s hrbtenico, bolezni sklepov, bolezni krvnih žil in motnje v cirkulaciji krvi in posledično hladna stopala, hladne roke, hemoroidi, visok ali nizek krvi tlak, krvavitve z nosu, bolezni v povezavi s kostmi, ekcemi, težave z zobmi in dlesnimi, nespečnost, kronični občutek utrujenosti, težave z ledvicami in mehurjem, impotenca itd. Tudi v teh primerih uporabimo disk za deset minut, položimo ga med zadnjik in spolovilo, od zadaj na trtico. Bolezni v povezavi s čakrami so povzete po knjigi Čakre, mavrica življenja avtorja Matjaža Bogdana Zepana.

Da je polarix periodična logaritemska antena, ki lahko deluje kot sprejemna ali oddajna antena, je z meritvami potrdil diplomirani inženir elektrotehnike Jure Grjolj, ki dela na oddelku za oddajnike in zveze na RTV Slovenija kot inženir radiodifuzije specialist. Kot merilni instrument je uporabil običajni instrument, ki ga uporabljajo za meritev antenskih sistemov (aparat network spectrum analyzer). Polarix je priključil nanj in meril njegove frekvence.

Povemo naj še, da polarizacijsko anteno uporabljajo tudi v veterini, kar kažejo primeri iz sosednje Avstrije, Italije, Belgije, Kanade, Nemčije, Združenih držav Amerike, Rusije.

 

Deli s prijatelji